Niebiańska wiadomość na 11.11.2019

Apostołowie prosili Pana: «Dodaj nam wiary». Łk 17, 5

Nie wystarczy przekroczyć próg, trzeba iść w głąb. św. Jan Paweł II

Po przeczytaniu wiadomości archiwalnej miałam już nic pisać, ale jednak coś mi się układa w słowa 😉

Tak bardzo byśmy chcieli widzieć JUŻ, NATYCHMIAST efekty naszej modlitwy, naszych starań i dobrych działań. I to oczywiście jest zrozumiałe. Jednak wiara, opiera się na wewnętrznym przekonaniu, że to, o co proszę już zostało wysłuchane, choć ja jeszcze nie dostrzegam widocznych znaków Boskiej interwencji 🙂 Tylko tu akurat może być problem przed wszystkim z oczami 😉 bo może skupiam się na tym co chcę za wszelką cenę zobaczyć, na moich wyobrażeniach, ambicjach, na rozpaczliwym dążeniu do jednego celu, zupełnie nie zwracając uwagi na wszelkie inne przejawy Bożej hojności i łaski.

Może spróbuj dzisiaj spojrzeć inaczej na swoje problemy i troski. Może przesuń je dzisiaj na dalszy plan, a uciesz się drobnostkami – może tym, że możesz dłużej pospać, odpocząć od marudnych i uciążliwych współpracowników, pójść na spacer, odwiedzić kogoś z kim dawno chciałeś się spotkać, obejrzeć film, który już kilka tygodni (a może nawet miesięcy!) czeka na swoją kolej. Może uciesz się obecnością i uśmiechem kochanej osoby. Może obecnością dziecka, które już stawia swoje zdawałoby się nieporadne (bo nie po twojemu) kroki w dorosłym życiu.

Panta rhei… już nic się nie powtórzy. Każdy oddech, każda sekunda właśnie przechodzi do historii 🙂 Czymże się nieustannie martwisz?! “Dosyć ma dzień swojej biedy” (Mt 6,34) Czas cieszyć się z przeżywania każdego momentu życiu. DZISIAJ!

PANIE PRZYMNÓŻ MI WIARY! Ucz mnie patrzeć Twoim oczami! Wierzę, że to jest możliwe! 😍😇

Obraz może zawierać: niebo, ocean, chmura, zmierzch, na zewnątrz, woda i przyroda

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *