Niebiańska wiadomość na 10.11.2019

«Bóg nie jest Bogiem umarłych, lecz żywych; wszyscy bowiem dla Niego żyją». Łk 20, 38

Nie bójcie się tajemnicy Boga. Nie bójcie się Jego miłości. św. Jan Paweł II

Na próżno dociekać tajemnicy Boga… Zwyczajnie trzeba przyjąć, że WSZYSTKO co zostało spisane w Biblii przedstawia nam obraz Boga – Stwórcy, Władcy Wszechświata, Trójjedynego, Nieśmiertelnego Króla, Miłosiernego Ojca, Najsprawiedliwszego Sędziego i Obrońcę zarazem.

Wczoraj zasnęła w Panu Ania, z którą modliłam się kilka razy przez telefon. Choć wiem, że śmierć ciała jest TYLKO przejściem do życia wiecznego, zawsze łezka kręci się w oku, gdy odchodzi ktoś kogo się znało… Zapewne Ania miała mnóstwo planów i pomysłów na przyszłość, tak bardzo przecież pragnęła żyć… a Pan Bóg jednak zechciał aby Jej umęczone ciało mogło odpocząć… i teraz uśmiecha się Jej zawsze radosna buźka, bo Ona już wie, co znaczy żyć wiecznie…

Jeśli opieramy się na Bogu, jeśli ufamy Jego Słowu, to właściwie nie ma żadnych sytuacji, ani spraw, które mogłyby nas przerosnąć. Przecież TYLKO W BOGU JEST ŻYCIE, bo Bóg jest Dawcą Życia. I choć życie ludzkie zmienia się, to się nie kończy, bo Wieczny jest Ten, który to życie powołał do istnienia.

” Tylko w Bogu moje jest zbawienie
W Nim jedynie duszy ukojenie
Moja chwała i skała
W Nim pokładam mą nadzieję “

Pięknej niedzieli 🌞💒 Cieszmy się z małych rzeczy. Cieszmy się z obecności osób nam bliskich i okazujmy im naszą miłość, uwagę i szacunek, póki możemy, póki jest jeszcze czas.

Obraz może zawierać: niebo, chmura, ocean, na zewnątrz i woda

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *